Čia megėjiškas rinkinys susirinti kiek modifikuotam Atari kompiuteriui. Tačiau tikrai megėjiškas- tai pasako durnas BOM (bill of materials)- kai reikia ieškoti beviltiškų detalių. Tai ypač liečia resistorių rinkinius. Reikalingi du SKIRTINGI rezistorių moduliai, abu 4.7K- viename 8 rezistoriai, kitame- 7! Septyniu rezistorių rinkinukas retesnis, 8 vienetų- pilna. O užtenka paimti ir panaudoti tokį pat 8 rezistorių rinkinį ir PCB padaryti viena skylute daugiau. Tas pats liečia ir kitus rinkinius. Aš bandžiau gražiai daryti, tačiau net užsienietiški detalių pardavėjai (kaip mauzeris ar digikėjus) neturi tokių detalių. Todėl didžioji dalis rezistorių pakeista paprastais- kai kurie net SMD.

Jie savo PCB spaudžia naudoti brangius video modulius ir atminties valdymo plokštes. Aš nutairiau kad man to nereikia, todėl padariau kaip originaliam Ataryje. Ir viskas veikia.

Taip pat, komplekte eina keli PIC mikrokontroleriai, tipo užprogramuoti. Deja vienas buvo užprogramuotas, tačiau nesuprograminti FUSE, todėl niekas neveikė. Gerai, kad aš moku programuoti PIC čipus. O jei tai būtų kas nors labiau megėjas?